Garazyki.pl – kontenery biurowe, wiaty śmietnikowe, garaże

Alicja Garazyki życzy Wesołych Świąt

biuro@garazyki.pl

+48 58 5351596

Firma Alicja Garażyki jest córką firmy ZHPU Alicja. Jest firmą rodzinną, z kapitałem w 100% prywatnym Korzenie sięgają końca lat 80-tych. Od zawsze produkowaliśmy w stali. Zaczynaliśmy od ogrodzeń kutych, poprzez taczki czy mieszalniki bębnowe (tak zwane betoniarki) tak w latach 90-tych rozpoczęliśmy produkcję konstrukcji stalowych na zamówienie. Stworzyliśmy rozwiązania dla gospodarstw domowych, firm jak i gospodarstw rolnych. Konstruowaliśmy garaże blaszane w różnych rozmiarach, w różnej konfiguracji. Z biegiem lat wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konstruowaliśmy hale magazynowe oraz różnego rodzaju wiaty. Wiaty śmietnikowe to kolejny produkt, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Wiaty śmietnikowe ewoluowały przez kolejne miesiące o nowe poszycia, różnorodną konstrukcję, kolejne konfiguracje. Na początku XXI wieku rozpoczęliśmy produkcję kontenerów blaszanych oraz garaży ocieplanych. Podążając za wymogami i przepisami Unii Europejskiej w 2019 roku nasza firma wdrożyła system zarządzania jakością zgodny normą       PN-EN ISO 9001:2015,  wymagania jakościowe  w spawalnictwie zgodne z normą PN-EN ISO 3834-2:2007. Stosując również normę     EN 1090-1:2009+A1:2011 możemy  produkować konstrukcje stalowe w klasie wykonania EXC2 co uprawnia nas do stosowania znaku CE i wystawiania deklaracji zgodności.

Obecnie skupiamy się na produkcji kontenerów wszelkiego przeznaczenia (biurowe, socjalne, mieszkalne, modułowe), wiat śmietnikowych, rowerowych, palarni, carportów, garaży premium, ocieplanych.

Indywidualne podejście do klienta, doświadczenie, możliwości produkcyjne jak i stosowane normy umożliwiają naszej firmie utrzymać konkurencyjną pozycję na rynku.  

 

Alicja Garażyki