Garazyki.pl – kontenery biurowe, wiaty śmietnikowe, garaże

biuro@garazyki.pl

+48 58 5351596

Kontenery mieszkalne

Zapraszamy do kontaktu

Kontenery mieszkalne

Kontenery mieszkalne

Kontenery mieszkalne to nowy trend w branży budowlanej. Można je znaleźć na całym świecie, a ich popularność rośnie każdego dnia. Są one szczególnie popularne w krajach rozwijających się, ponieważ są tańsze i łatwiejsze w budowie niż tradycyjne domy.
Kontenery mieszkalne mogą być używane do budowy wielu różnych rodzajów domów. Są one idealne do budowy małych domków jednorodzinnych lub większych apartamentowców. Mogą być także używane do budowy hoteli, hosteli, pensjonatów.

Producent kontenerów mieszkalnych

Produkujemy kontenery z płyty warstwowej na indywidualne zamówienie. Płyta warstwowa to materiał wykonany z polietylenu (PE) i polistyrenu (PS). Jest ona bardzo lekka, sztywna i odporna na działanie czynników atmosferycznych. Kontenery mogą być wykonane z dowolnego materiału izolacyjnego: wełna mineralna, styropian, pianka poliuretanowa. Mogą być także ocieplone kompozytami aluminiowymi lub innymi materiałami.

Produkujemy na indywidualne zamówienie. Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych.

W naszej firmie po za standardową sprzedażą produkowanych przez nas kontenerów istnieje możliwość leasingu kontenerów biurowych oraz sprzedaż ratalna.