Garazyki.pl – kontenery biurowe, wiaty śmietnikowe, garaże

Alicja Garazyki życzy Wesołych Świąt

biuro@garazyki.pl

+48 58 5351596

Kontenery biurowe

Zapraszamy do kontaktu

Kontenery biurowe

Kontenery biurowe z płyty warstwowej.

Jesteśmy certyfikowanym producentem kontenerów biurowych, które produkujemy na indywidualne zamówienie każdego klienta. W naszej firmie po za standardową sprzedażą produkowanych przez nas kontenerów istnieje możliwość leasingu kontenerów biurowych.

Stelaż konstrukcji kontenerów biurowych wykonywany jest z profili zamkniętych i kształtowników zimno-giętych. Konstrukcja malowana jest farbą podkładową i
nawierzchniową. Poszycie stanowi płyta warstwowa z rdzeniem poluretanowym o grubości 80 mm. Na życzenie klienta konstrukcja może być poszyta płytą warstwową wypełnioną wełną mineralną. Grubość płyty warstwowej do wyboru.

Kolorystyka płyty warstwowej

Kolorystyka płyt warstwowych

W kontenerach biurowych możemy zamontować okna i witryny w dowolnym wymiarze. Standardowo jest to okno PCV uchylno-rozwierne 1180 mm x 1000 mm firmy DRUTEX. Możliwa jest stolarka PCV lub aluminiowa w różnej kolorystyce. Kolejną dodatkową opcją są rolety zewnętrzne. W podstawowej wersji montowane są stalowe izolowane drzwi firmy HORMANN 900 mm x 2000 mm. Na specjalne zamówienie dostępne są również drzwi dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi PCV lub aluminiowe. Podłoga kontenerów izolowana jest wełną mineralną. Wykończenie naszych produktów stanowi płyta podłogowa OSB oraz wykładzina PCV do wyboru. Grubość płyty podłogowej wynosi 22 mm, natomiast wykładzina PCV ma podwyższoną warstwę ścieralną i listwy przypodłogowe. Do wyboru również jest podłoga szwedzka lub blacha ryflowana.

Producent kontenerów biurowych

Produkowane przez nas kontenery biurowe mogą występować w dowolnym wymiarze i wykonywane są na indywidualne zamówienie. W ofercie firmy również kontenery sanitarne, kontenery mieszkalne oraz kontenery magazynowe, stróżówki, portiernie, pawilony handlowe i kioski wykonywane na indywidualne zamówienie w dowolnej konfiguracji.

Maksymalny wymiar pojedynczego modułu to 8,00 m długości x 2,80 m szerokości.

Nasze kontenery moją szerokie zastosowanie w każdej branży.