Garazyki.pl – kontenery biurowe, wiaty śmietnikowe, garaże

Alicja Garazyki życzy Wesołych Świąt

biuro@garazyki.pl

+48 58 5351596

Wiaty śmietnikowe

Zapraszamy do kontaktu

Wiaty śmietnikowe

Wiaty śmietnikowe

Wiaty śmietnikowe stalowe wykonujemy w dowolnym wymiarze i kolorze na indywidualne zamówienie. Konstrukcja wiat śmietnikowych wykonana jest z kształtowników zamkniętych zabezpieczonych antykorozyjnie poprzez cynkowanie lub malowanie proszkowe (czarny-RAL9005; grafit-RAL7016; szary-RAL7035). Dach ze spadem na tył (2,30m front / 2,10m tył), istnieje możliwość zmiany spadu dachu oraz zastosowanie dachu dwuspadowego. Dach poszyty powlekaną blachą trapezową T18. We wiacie standardowo zamontowana brama dwuskrzydłowa, opcjami dodatkowymi są brama uchylna oraz małe drzwi. Całość konstrukcji posiada obróbki w postaci narożników oraz wiatrownic.

Producent wiaty śmietnikowe panelowe

Producent wiaty śmietnikowe panelowe

Poszycie ścian do wyboru:
1. Powlekana blacha T12 do wysokości 1,70m, powyżej siatka stalowa,
2. Panele z powlekanej blachy płaskiej o grubości 0,7mm,
3. Deski z drewna sosnowego lub deski kompozytowe.

Producent wiat śmietnikowych

Jako producent wiat śmietnikowych oferujemy także możliwość dopasowania konstrukcji do indywidualnych potrzeb każdego z klientów.

Na specjalne zamówienie klienta wykonamy wiaty stalowe w każdym wymiarze. W związku z tym zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy certyfikowanym producentem wiat śmietnikowych, które posiadamy w ciągłej sprzedaż. W związku z tym w sprawie aktualnych cen prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wszystkie nasze wiaty śmietnikowe posiadają znak bezpieczeństwa CE i wykonane są zgodnie z normą jakości PN-EN ISO 9001:2015 

Sprzedaż wiat śmietnikowych prowadzimy na terenie całego kraju, a grono naszych klientów mieści się w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Toruniu, Olsztynie, Szczecinie, Poznaniu, Łodzi.

Z pewnością zastanawiasz się jaką wiatę śmietnikową wybrać ? Na co zwrócić uwagę?
Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę ile i jakie kontenery śmietnikowe będą miały się znajdować we wnętrzu wiaty –  w związku z tym na tej podstawie możesz wybrać odpowiednią wiatę śmietnikową dla siebie.


Poniżej prezentujemy przykładowe możliwości rozmieszczenia śmietników w zależności od wielkości wiaty śmietnikowej.

Ustawienia śmietników w wiatach śmietnikowych

Godny uwagi jest powyższy rysunek. Przedstawia ile śmietników można wstawić do wiaty śmietnikowej o wymiarach przedstawionych na rysunku.

Dostępna paleta kolorów

Dostępne kolory z palety barw RAL wiat śmietnikowych

Dostępne kolory wiat śmietnikowych