Tu jesteś: strzałka

Strona główna

ikona Wiaty śmietnikowe

ikona Wiaty śmietnikowe

Kontakt z nami
ikona telefon telefon kontaktowy:
+48 58 5351596
ikona fax wyślij do nas fax:
+48 58 5354884
ikona e-mail napisz do nas e-mail:

biuro@garazyki.pl

santander projektuj
  text
Kontener biurowy 3,00 x 2,40
CENA: 14600 zł
Zobacz więcej
Wiata panelowa 8,00 x 4,00
CENA: 19120 zł
Zobacz więcej
Garaż blaszany 3 x 5 dwuskrzydłowy
CENA: 1870 zł
Zobacz więcej
Zobacz wszystkie promocje

Wiaty śmietnikowe

Wiata śmietnikowa


Wiaty śmietnikowe stawiamy na konstrukcji z kątowników zimno-giętych lub kształtowników zamkniętych. Konstrukcja może być malowana proszkowo lub ocynkowana. Do wykonania ich poszycia wykorzystujemy blachę ocynkowaną lub opcjonalnie powlekaną. Konstrukcje o wysokości mniejszej niż 1,7 m mają poszycie z blachy trapezowej. W przypadku wyższych wiat ich poszycie wykonane jest z siatki zgrzewalnej-stalowej o oczkach 4-5 cm, przy grubości pręta 3-4 mm. Na froncie istnieje możliwość zamontowania bramy dwuskrzydłowej lub uchylnej, także częściowo poszytej siatką oraz blachą. Drzwi wejściowe można zamontować w dowolnym miejscu zabudowy. Montowane przez nasz zakład wiaty wyposażone są w drzwi i bramy zamykane na klucz. Dodatkowo jesteśmy w stanie zamontować także rynny i wiatrownice. Wykonujemy wiaty na wymiar, zgodnie z wytycznymi podanymi przez klienta. Dostępne w naszym sklepie wiaty śmietnikowe są zróżnicowane pod kątem wymiarów, budowy (standard lub bliźniak), także z wykorzystaniem drewna. Poniżej zamieszczono zdjęcia oferowanych przez nas kilku rodzajów wiat. Na specjalne zamówienie klienta wykonujemy zasieki, altany, boksy śmietnikowe. W ofercie posiadamy obudowy śmietnikowe oraz osłony śmietnikowe.

 

 

Zastanawiasz się jaką wiatę śmietnikową wybrać ? Na co zwrócić uwagę?

Należy wziąć pod uwagę ile i jakie kontenery śmietnikowe będą miały się znajdować we wnętrzu wiaty -  na tej podstawie możesz wybrać odpowiednią wiatę śmietnikową dla siebie.

Poniżej prezentujemy przykładowe możliwości romieszczenia śmietników w zależności od wielkości wiaty śmietnikowej.Przykładowe Produkty
Wiata śmietnikowa 4x4 wykonana jest z profili zamkniętych ocynkowanych. Konstrukcja pokryta jest blachą powlekaną w kolorze brązowym(RAL8017) z trapezem T12/T18. Na froncie brama uchylna oraz drzwi pojedyncze z zamkiem.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Podstawowa wiata śmietnikowa o wymiarach 3m x 2m ze spadem dachu na tył. Pokryta blachą ocynkowaną o trapezie T18 na dachu i T12 na ścianach, powyżej siatka zgrzewalna-stalowa o oczkach 4-5cm oraz grubości pręta 3-4 mm.Na froncie brama dwuskrzydłowa.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Standardowa wiata śmietnikowa o wymiarze 4x4 pokryta blachą trapezową ocynkowaną (dach T18/ściany T12), pokryta na wysokości 50cm siatką. Wiata wyposażona w bramę uchylną oraz dodatkowe drzwi boczne.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Wiata śmietnikowa o wymiarach 3,5x4,5 z brama dwuskrzydłową 2m umieszczoną centralnie. Konstrukcja wykonana z profili zamkniętych malowanych proszkowo. Blacha w kolorze ceglastym RAL8004.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Wiata śmietnikowa o wymiarach 4x5 ze spadem dachu na tył. Wiata wykonana z profilu ocynkowanego. Ściany poszyte blachą trapezową, powlekaną.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Wiata śmietnikowa 4 m x 2,5 m z bramą uchylną na froncie. Konstrukcja z kątownika zimno-giętego malowana proszkowo. Poszycie blachą ocynkowaną trapezową (T18/T12), po prawej drzwi + 3 klucze.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Wiata śmietnikowa 2x2 z drzwiami 1m, z zamkiem. Dach ze spadem na tył, Blacha ocynkowana z trapezem T18 na dachu i T12 na ścianach. Spad na tył z 2,20/2,00 m. Konstrukcja wykonana z kątownika zimno-giętego.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Wiata śmietnikowa o wymiarze 3 x 4, konstrukcja wykonana w całości z profili zamkniętych, malowanych proszkowo. Dach wykończony wiatrownicą. Pokryta blachą trapezową(T18/T12)w kolorze brązowym (RAL8017).
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Wiata śmietnikowa podwójna o wymiarach 6x2 podwyższona do 2,5m. Konstrukcja wykonana z kątownika zimno-giętego, pokryta blachą ocynkowaną.Wewnątrz ściana działowa.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Wiata śmietnikowa o wymiarze 4x4 z bramą podnoszoną do góry oraz drzwiami bocznymi umieszczonymi bezpośrednio przy bramie. Konstrukcja pomalowana proszkowo wykonana z kątownika zimno-giętego poszyta blachą ocynkowaną i siatką stalową.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Wiata śmietnikowa o wymiarach 4 m szerokości na 3 m długości. Spad dachu na tył, wysokość 2,80 m front, 2,50 m tył. Na froncie 3 metrowa brama uchylna, a na lewej ścianie drzwi 1m. Konstrukcja wykonana z profili zamkniętych ocynkowanych.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Promocyjna wiata śmietnikowa z wystawki o wymiarze 2x3 z bramą dwuskrzydłową z zamkiem. Wykonana z kształtowników zamkniętych pomalowanych proszkowo oraz blachy trapezowej grafitowej (RAL7024), z wykończeniami.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Rzetelna Firma allegro santander projektuj

Telefon kontaktowy: +48 58 5351596   |  Napisz do nas: biuro@garazyki.pl   |  Wyślij fax: +48 58 5354884
Polityka prywatności

Klauzula informacyjna RODO


Garazyki.pl - Garaże blaszane, wiaty śmietnikowe, kontenery biurowe i budowlane - producent ZHPU Alicja.

Facebook Allegro Instagram
Język Angielski Język Niemiecki