telefon kontaktowy:
+48 58 5351596

Oddział Grudziądz:
blachygrudziadz.pl
Facebook Google Plus Allegro
Tu jesteś: strzałka Strona główna

ikona Wiaty śmietnikowe

ikona Wiaty śmietnikowe

Kontakt z nami
ikona telefon telefon kontaktowy: +48 58 5351596
ikona fax wyślij do nas fax: +48 58 5354884
ikona e-mail napisz do nas e-mail:

biuro@garazyki.pl


Wiaty śmietnikowe

Wiata śmietnikowa


Wiaty śmietnikowe stawiamy na konstrukcji z kątowników zimno-giętych. Do wykonania ich poszycia wykorzystujemy blachę ocynkowaną lub opcjonalnie powlekaną. Konstrukcje o wysokości mniejszej niż 1,6 m mają poszycie z blachy trapezowej. W przypadku wyższych wiat ich poszycie wykonane jest z siatki zgrzewalnej-stalowej o oczkach 4-5 cm, przy grubości pręta 3-4 mm. Na froncie istnieje możliwość zamontowania bramy dwuskrzydłowej lub uchylnej, także częściowo poszytej siatką oraz blachą. Drzwi wejściowe można zamontować w dowolnym miejscu zabudowy. Montowane przez nasz zakład wiaty wyposażone są w drzwi i bramy zamykane na klucz. Dodatkowo jesteśmy w stanie zamontować także rynny i wiatrownice. Wykonujemy wiaty na wymiar, zgodnie z wytycznymi podanymi przez klienta. Dostępne w naszym sklepie wiaty śmietnikowe są zróżnicowane pod kątem wymiarów, budowy (standard lub bliźniak), także z wykorzystaniem drewna. Poniżej zamieszczono zdjęcia oferowanych przez nas kilku rodzajów wiat. Na specjalne zamówienie klienta wykonujemy zasieki, altany, boksy śmietnikowe. W ofercie posiadamy obudowy śmietnikowe oraz osłony śmietnikowe.

 
>> Cennik - Wiaty śmietnikowe.pdf <<

Przykładowe Produkty
Wiata śmietnikowa 4x4 wykonana jest z profili zamkniętych ocynkowanych. Konstrukcja pokryta jest blachą powlekaną w kolorze brązowym(RAL8017) z trapezem T12/T18. Na froncie brama uchylna oraz drzwi pojedyncze z zamkiem.
Cena:
6900 zł brutto
Podstawowa wiata śmietnikowa o wymiarach 3m x 2m ze spadem dachu na tył. Pokryta blachą ocynkowaną o trapezie T18 na dachu i T12 na ścianach, powyżej siatka zgrzewalna-stalowa o oczkach 4-5cm oraz grubości pręta 3-4 mm.Na froncie brama dwuskrzydłowa.
Cena:
1990 zł brutto
Standardowa wiata śmietnikowa o wymiarze 4x4 pokryta blachą trapezową ocynkowaną (dach T18/ściany T12), pokryta na wysokości 50cm siatką. Wiata wyposażona w bramę uchylną oraz dodatkowe drzwi boczne.
Cena:
3820 zł brutto
Wiata śmietnikowa o wymiarach 3,5x4,5 z brama dwuskrzydłową 2m umieszczoną centralnie. Konstrukcja wykonana z profili zamkniętych dodatkowo malowana farbą nawierzchniową. Blacha w kolorze ceglastym RAL8004.
Cena:
7200 zł brutto
Wiata śmietnikowa o wymiarach 4x5 ze spadem dachu na tył. Wiata wykonana z profilu ocynkowanego. Ściany poszyte blachą trapezową, powlekaną.
Cena:
7850 zł brutto
Wiata śmietnikowa 4 m x 2,5 m z bramą uchylną na froncie. Konstrukcja z kątownika zimno-giętego malowana farbą nawierzchniową. Poszycie blachą ocynkowaną trapezową (T18/T12), po prawej drzwi + 3 klucze.
Cena:
4200 zł brutto
< poprzednie
1
2
następne >
Rzetelna Firmaallegro antander projektuj


Garazyki.pl - Garaże blaszane, wiaty śmietnikowe, kontenery biurowe i budowlane - producent ZHPU Alicja.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych