telefon kontaktowy:
+48 58 5351596

Oddział Grudziądz:
blachygrudziadz.pl
Facebook Google Plus Allegro
Tu jesteś: strzałka Strona główna

ikona Stróżówki / Kioski

ikona Stróżówka

Kontakt z nami
ikona telefon telefon kontaktowy: +48 58 5351596
ikona fax wyślij do nas fax: +48 58 5354884
ikona e-mail napisz do nas e-mail:

biuro@garazyki.pl


Producent garaży Alicja - Stróżówki

Stróżówki lub tak zwane budki parkingowe mają bardzo szerokie zastosowanie głównie na placach budowy oraz parkingach samochodowych. Wysokość 2,48/2,43 (wymiar całkowity) 2,20 wewnątrz zgodnie z PN. Typowa konstrukcja wykonana jest z płyty warstwowej grubości 75mm osadzonej w stalowej ramie malowanej farbą nawierzchniową. Podłoga stróżówki wyłożona płytą MDF oraz wykładziną PCV. Istnieje możliwość zamontowania okna otwieranego, podawczego lub witryny. Instalacja elektryczna z ogrzewaniem, roleta zewnętrzna, rynna oraz umeblowanie należą do opcji dodatkowych. Wraz ze wzrostem potrzeb poszerzyliśmy naszą ofertę. Oferujemy 2 warianty stróżówek. Wariant I posiada ramę z profili zamkniętych zabierając nieco przestrzeni wewnątrz. Wariant II to stróżówka z ramą z kształtownika i płytą wpuszczoną wewnątrz.

Kolory standardowe płyt to: 9002 (biały), 5010 (niebieski), 9006 (srebrny), inne za dopłatą.

Obróbki blaszane oferujemy w kilkunastu kolorach.

 

>> Cennik stróżówek <<

Przykładowe Produkty
Stróżówka o wymiarach 2,6 m x 2,4 m pod indywidualne zamówienie Policji. Kontener wykonany z materiałów najwyższej jakości. Zamontowana instalacja elektryczna wraz z grzejnikiem.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Kontener o wymiarach 5,00m szerokości x 2,40m głębokości z trzema oknami PCV 118cm x 100cm z zamontowanymi roletami zewnętrznymi.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Stróżówka o wymiarach 2,50m x 2,50m z dwiema witrynami PCV oraz oknem PCV rozwierno-uchylne.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Kontener o wymiarach 4m szerokości na 2,5m głębokości. Konstrukcja wykonana z kształtowników otwartych, malowana farbą podkładową oraz nawierzchniową. W stróżówce zamontowane drzwi stalowe firmy HORMANN oraz dwa okna PCV 1m x 2m.
Cena:
13600 zł brutto
Stróżówka o wymiarach 4m szerokości na 2m głębokości. Konstrukcja wykonana z kształtowników stalowych, malowana farbą podkładową i nawierzchniową. Poszycie stanowi płyta warstwowa z rdzeniem styropianowym gr. 75mm.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Stróżówka ze spadem na front, z rynną w kolorze na froncie oraz 3 oknami. Całość w kolorze brązowym dostosowana do postawienia przy wyższym budynku.
Cena:
9600 zł brutto
< poprzednie
1
2
3
4
następne >
Rzetelna Firmaallegro antander projektuj


Garazyki.pl - Garaże blaszane, wiaty śmietnikowe, kontenery biurowe i budowlane - producent ZHPU Alicja.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych