telefon kontaktowy:
+48 58 5351596

Oddział Grudziądz:
blachygrudziadz.pl
Facebook Google Plus Allegro
Tu jesteś: strzałka Strona główna

ikona O firmie

Producent garaży blaszanych i stróżówek – Alicja | O firmie

Nasza Firma działa na rynku produkcji konstrukcji metalowych od ponad dwudziestu lat nieustannie oferując wysokiej jakości garaże blaszane oraz lekkie konstrukcje stalowe. Projektując i wykonując garaże pracujemy korzystając z najlepszych materiałów, przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii. Produkowane przez nas garaże blaszane odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.

W zakresie naszych usług mieszczą się przede wszystkim niewielkie konstrukcje stalowe takie jak hale, ogrodzenia budowlane, wiaty śmietnikowe oraz garaże blaszaki i stróżówki. Udostępniamy szeroki wybór garaży oraz konstrukcji stalowych w wielu praktycznych wariantach. Zapewniamy elastyczne warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny. Zakup naszych garaży blaszanych gwarantuje Państwu pełne zadowolenie z ich użytkowania. Jest to zasługą wieloletniego doświadczenia, bogatej wiedzy oraz zaangażowania w produkcję garaży blaszaków.

Choć placówka naszego zakładu znajduje się w Pieniążkowie w województwie pomorskim obsługujemy klientów praktycznie z całej Polski. Aby zamówić produkowane przez nas konstrukcje prosimy o kontakt, z którymś z naszych przedstawicieli handlowych lub wizytę w jednym ze sklepów partnerskich –w Grudziądzu, Raszynie i Rzgowie.

 

Rzetelna Firmaallegro antander projektuj


Garazyki.pl - Garaże blaszane, wiaty śmietnikowe, kontenery biurowe i budowlane - producent ZHPU Alicja.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych