telefon kontaktowy:
+48 58 5351596

Oddział Grudziądz:
blachygrudziadz.pl
Facebook Google Plus Allegro
Tu jesteś: strzałka Strona główna

ikona Garaże blaszane

ikona Konstrukcje ocynkowane

- Konstrukcje ocynkowane

Cynkowanie konstrukcji

Konstrukcja stalowa jest pokryta cienką powłoką cynku dla zabezpieczenia jej przed korozją, która powstaje przez działanie wody oraz powietrza. Cynkujemy wiaty, garaże blaszane, stróżówki oraz każdą inną konstrukcję na życzenie klienta. Cynkowa powłoka w środowisku miejskim może wykazać kilkakrotnie większą odporność niż stal niecynkowana. Dzieje się tak, dlatego że potencjał standardowy cynku jest znacznie bardziej elektroujemny niż potencjał żelaza. W pierwszej kolejności będzie korodował cynk, a produkty jego korozji będą spowalniać dalszą korozję. W przypadku przerwania szczelności powłoki cynkowej, będzie ona w dalszym ciągu chronić materiał bazowy przed korozją. Zjawisko to nosi nazwę protektorowania.

Przykładowe Produkty
Nowy standard naszych produktów z ocynkowaną konstrukcją i wykończeniem dachu. Produkt o wymiarze 3x5 ze spadem na tył, wykonany z kątownika zimno-giętego oraz ceownika ocynkowanego. Dodatkowo dach wykończony wiatrownicą.
Cena:
2950 zł brutto
Produkt 3x6 ze spadem na tył i bramą podnoszoną do góry. Konstrukcja ocynkowana, poszyta blachą trapezową T18 i T12. Dodatkowo drzwi umieszczone w miejscu wybranym przez klienta.
Cena:
3200 zł brutto
Konstrukcja 3x5 ze spadem na tył(2,13 m /1,90 m) i bramą dwuskrzydłową. Stelaż ocynkowany, w drzwiach zamontowany zamek. Blacha trapezowa T18/T12 w kolorze szarym (RAL7035). Dach wykończony wiatrownicą.
Cena:
3100 zł brutto
Konstrukcja 3x5 z bramą podnoszoną do góry. Spad dachu na tył (2,13m/1,90m). Konstrukcja w całości ocynkowana. Blacha trapezowa (T12/T18) powlekana w kolorze brązowym (RAL8017).
Cena:
3500 zł brutto
Produkt 3x6 z bramą podnoszoną do góry, ze spadem na tył (2,13 m /1,90 m ) oraz z wiatrownicami. Konstrukcja garażu ocynkowana. Blacha powlekana w kolorze ceglastym (RAL8004).
Cena:
4200 zł brutto
Rzetelna Firmaallegro antander projektuj


Garazyki.pl - Garaże blaszane, wiaty śmietnikowe, kontenery biurowe i budowlane - producent ZHPU Alicja.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych