Tu jesteś: strzałka

Strona główna

ikona Stróżówki/Kioski

ikona Kioski handlowe

Kontakt z nami
ikona telefon telefon kontaktowy:
+48 58 5351596
ikona e-mail napisz do nas e-mail:

biuro@garazyki.pl

santander projektuj
  text
Wiata panelowa 2,00m x 2,00m
CENA: 5900 zł
Zobacz więcej
Stróżówka 2,4x2,0 brąz z rynną
CENA: 26990 zł
Zobacz więcej
Zobacz wszystkie promocje

Kioski handlowe

Oprócz stróżówek i garaży blaszanych w ofercie firmy Alicja znajdą Państwo również szeroki wybór kiosków handlowych. Proponujemy kioski wyposażone w standardzie w instalację elektryczną i ogrzewanie oraz z częścią sanitarną w wybranych modelach. Kolor kiosku można wybrać z palety kolorów. Termin wykonania tego typu konstrukcji stalowych to około 3-4 tygodnie. Główną zaletą jest wykonanie konstrukcji kiosku w całości i możliwość szybkiego przemieszczania obiektu z miejsca na miejsce bez strat czasu na zmontowanie konstrukcji.Indywidualne wykonanie pozwala nam na wykonanie i zaspokojenie każdej potrzeby wymagającego klienta. Maksymalny wymiar kiosku może być nawet do 3m głębokości i do 6 m szerokości. W przypadku większych gabarytów kiosku musi być to obiekt składany na miejscu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą przykładowych kiosków zamieszczoną poniżej.

Przykładowe Produkty
Kiosk ruchu wykonany z płyty warstwowej o grubości ściany oraz dachu 75 mm. Okna PCV z oknem podawczym oraz roletami metalowymi. Instalacja elektryczna wraz z grzejnikiem.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Kiosk wykonany w całości z płyty warstwowej 100 mm. Dach wykończony attyką. Szerokość to 5 m, głębokość 2,4 m , wysokość 2,8 m wraz z attyką. Pomieszczenie wyposażone w instalację elektryczną oraz sanitarną. Okna wyposażone w rolety zewnętrze.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Pomieszczenie sklepowe o wymiarze 5x4 wykonane całe z płyty warstwowej 150mm, konstrukcja wykonana cała z profili zamkniętych 40x40 i 50x50. Dwa wejścia do pomieszczenia, komplet okien od frontu oraz zadaszenie 2m
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Rzetelna Firma Rzetelna Firma allegro santander projektuj

Telefon kontaktowy: +48 58 5351596   |  Napisz do nas: biuro@garazyki.pl
Polityka prywatności

Klauzula informacyjna RODO


Garazyki.pl - Garaże blaszane, wiaty śmietnikowe, kontenery biurowe i budowlane - producent ZHPU Alicja.

Facebook Allegro Instagram
Język Angielski Język Niemiecki