telefon kontaktowy:
+48 58 5351596

Oddział Grudziądz:
blachygrudziadz.pl
Facebook Google Plus Allegro
Garaże Blaszane
garaż blaszany Garaże blaszane wykonane na życzenie klienta to produkty o najwyższym standardzie. Z biegiem lat gałąź sprzedaży rozwinęła się o garaże w wersji PREMIUM oraz nowy standard garaży z ocynkowaną konstrukcją. W roku 2012 powstał nowy dział sprzedaży : garaże ocieplane. Nowy standard okazał się strzałem w dziesiątkę na Polskim rynku.
przycisk czytaj więcej...
Kontenery i stróżówki
kontener i stróżówka W naszej ofercie znajdą Państwo kontenery biurowe, magazynowe, kioski i stróżówki, zarówno ocieplane jak i nieocieplane. Naszym atutem jest szybki i pewny termin realizacji oraz rozsądna cena. Specjalizujemy się w wykonywaniu pomieszczeń na życzenie klienta. Jesteśmy w stanie spełnić każde wymagania.
przycisk czytaj więcej...
Hale i wiaty wiata Specjalnością naszej firmy są także konstrukcje stalowe oraz budownictwo przemysłowe. Wykonujemy hale stalowe, magazynowe i produkcyjne według odpowiedniej technologii, charakteryzującej się solidną konstrukcją. Zadowolenie naszych Klientów jest sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by spełniać Państwa oczekiwania.
przycisk czytaj więcej...
Kontakt z nami
ikona telefon telefon kontaktowy: +48 58 5351596
ikona e-mail napisz do nas e-mail: biuro@garazyki.pl
zobacz wicej
Rzetelna Firmaallegro antander projektuj


Garazyki.pl - Garaże blaszane, wiaty śmietnikowe, kontenery biurowe i budowlane - producent ZHPU Alicja.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych