Tu jesteś: strzałka

Strona główna

ikona Garaże blaszane

ikona Garaże wielostanowiskowe

Garaże wielostanowiskowe

Jako producent garaży blaszanych wychodząc naprzeciw potrzebą naszych Klientów wprowadziliśmy do naszej oferty garaże wielostanowiskowe. Znajdziecie Państwo u nas garaże o 2, 3 lub 4 w ramach jednej konstrukcji, o stanowiskach oddzielonych między sobą ściankami działowymi. Garaże tego typu idealnie sprawdzą się w przypadku domów, których mieszkańcy posiadają kilka pojazdów lub jako wspólne garaże osiedlowe.

Przykładowe Produkty
Konstrukcja 9x5 w wersji Premium składa się z 3 boksów po 3m, wykonany w dwóch kolorach : ceglastym (RAL8004) oraz grafitowym (RAL 7024). Posiada 3 bramy podnoszone do góry z automatyką.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Szereg 10 garaży, wykonany w najwyższym standardzie,w wersji premium, w dwóch bardzo popularnych kolorach: piasek (RAL1002) oraz brąz (RAL8017). Garaże montowane na rożnych poziomach, o wspólnych ścianach i dachu.
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Konstrukcja o szerokości 12 m i głębokości 7 m, wysokość z przodu 3,0 m ze spadem na tył do 2,7 m. Stelaż wykonany z profili zamkniętych, pokryty blachą trapezową T18/T12 powlekaną w kolorze białym (RAL9010) i brązowym (RAL8017).
Cena:
Indywidualna wycena zł brutto
Rzetelna Firma Rzetelna Firma allegro santander projektuj

Telefon kontaktowy: +48 58 5351596   |  Napisz do nas: biuro@garazyki.pl
Polityka prywatności

Klauzula informacyjna RODO


Garazyki.pl - Garaże blaszane, wiaty śmietnikowe, kontenery biurowe i budowlane - producent ZHPU Alicja.

Facebook Allegro Instagram
Język Angielski Język Niemiecki