telefon kontaktowy:
+48 58 5351596

Oddział Grudziądz:
blachygrudziadz.pl
Facebook Google Plus Allegro
Tu jesteś: strzałka Strona główna

ikona Garaże blaszane

ikona Standardowe

Garaże blaszane

Przykładowe Produkty
Wymiary 8 x 6 z dachem spadzistym na bok. Dwa wjazdy z bramą dwuskrzydłową. Brak ściany działowej. Konstrukcja wykonana z kątowników.
Cena:
6950 zł brutto
Wielostanowiskowa konstrukcja o wymiarach 9x5 z wiatą na środku. Garaże wyposażone w bramy uchylne, które cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów ze względu na swoją funkcjonalność.
Cena:
5200 zł brutto
Blaszak podwyższony dwuspadowy o wymiarach 4 x 6. Garaż wykonany z blachy trapezowej. Dach pokryty blachą z jednej długości.
Cena:
4300 zł brutto
Blaszak 3,5 x 5 poszyty blachą ocynkowaną. Konstrukcja wyposażona w bramę uchylną która coraz częściej wybierana jest przez naszych klientów dzięki swojej funkcjonalności.
Cena:
3200 zł brutto
Blaszak o wymiarach 4 x 6 o wzmocnionej konstrukcji dachu, z bramą dwuskrzydłową umieszczoną centralnie. Front usztywniony poprzez boczne wstawki. Powiększony wymiar garażu daje możliwość zagospodarowania miejsca również na inne akcesoria.
Cena:
2490 zł brutto
Konstrukcja o wymiarach 4 x 5 wykonana na życzenie klienta. Blaszak podzielony na 2 boksy + pomieszczenie gospodarcze na tyle. Na froncie 2 wejścia łamane otwierane w 2 elementach. W środku ściana działowa z siatką.
Cena:
3900 zł brutto
< poprzednie
1
2
3
następne >
Rzetelna Firmaallegro antander projektuj


Garazyki.pl - Garaże blaszane, wiaty śmietnikowe, kontenery biurowe i budowlane - producent ZHPU Alicja.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych